1. Zamówienia według projektu klienta
W naszej pracowni wykonujemy zamówienia indywidualne według projektu klienta. W galerii "Spełnione Marzenia" można oglądać niektóre zdjęcia biżuterii, którą wykonaliśmy na zamówienie. Jeśli chcieliby Państwo zamówić biżuterię według własnego pomysłu prosimy o przesłanie zdjęcia, projektu albo dokładnego opisu zamawianej biżuterii. Prosimy również o podanie następujących danych:
- rodzaj materiału (złoto, srebro)
- wymiary (długość, szerokość, grubość)
- rodzaj, kolor ewentualnych kamieni
Oczywiście służymy zawsze fachową radą, nasz projektant może pomóc w stworzeniu Państwa projektu.
Na podstawie podanych danych ustalamy cenę. Po ustaleniu wszystkich szczegółów decydują Państwo czy zamawiają biżuterię. Przy zamówieniach indywidualnych konieczna jest wcześniejsza wpłata zaliczki (ustalana indywidualnie w zależności od kwoty zamówienia). Zamówienia indywidualne realizujemy jedynie przy wpłacie na konto, nie ma możliwości zapłaty za pobraniem

2. Grawerowanie
Istnieje możliwość wygrawerowania tekstów, dedykacji albo gotowych motywów. Nie każdą biżuterię można grawerować.
Koszt:
- 1 litera - 4zł
- motywy dekoracyjne - cena ustalana indywidualnie, zależna od wielkości i stopnia trudności grawerowanego motywu.
Przy usłudze grawerowanie konieczna jest wpłata na konto. W przypadku rezygnacji za zamówienia koszty grawerowania nie są zwracane

3. Zmiany w wyrobach oferowanych w naszym sklepie
Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w naszych wyrobach, na przykład: zmiana trójkątnej zawieszki na kółeczko, haków przy kolczykach na inne, itp. Aby dowiedzieć się czy istnieje możliwość zmiany w danym produkcie prosimy o kontakt mailowy. Niektóre zmiany mogą wpłynąć na cenę wyrobu.

4. Zmiana koloru i rodzaju kamieni
Istnieje możliwość zmiany koloru cyrkonii w produktach oferowanych w naszym sklepie. Ponieważ jesteśmy zależni od dostawców, może zaistnieć sytuacja, że nie będziemy w stanie sprowadzić kamienia w odpowiednim kolorze. Dlatego przy zmianie koloru skontaktujemy się z Państwem aby zweryfikować dostępność.
Zmiana koloru cyrkonii w wybranym produkcie z naszej oferty nie wpływa na cenę wyrobu, ale może wpłynąć na wydłużenie terminu realizacji zamówienia.
Na cenę wyrobu wpływa natomiast zmiana rodzaju kamieni, czyli wymiana cyrkonii na kamienie szlachetne, naturalne.