Koszt dostawy

Zamówienia wysyłamy Pocztą Polska:

  • wpłata na konto: 18zł
lub Inpost paczkomat wpata na konto koszt 19zł

Przesyłki zagraniczne / Foreign Shipments:

Realizujemy przesyłki zagraniczne za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki uzgadniany jest indywidualnie według Cennika Poczty Polskiej (Koszt zależy od wagi i objętości zamówionych produktów, zazwyczaj wynosi między 15,00zł a 90,00zł). Po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki. Zamówienia zagraniczne realizujemy wyłącznie po otrzymaniu wpłaty na konto, nie wysyłamy zamówień za pobraniem. 

Shipments are realized through the Polish Post. Shipping costs are determined individually. Depend on the weight of the order and the country to which it will be sent. Usually is between 15.00zł to 90.00zł. After placing an order, please contact us and we will write to You the value of order, including shipping cost. Foreign Orders we will send only after receiving payment on our account

Czas dostawy

Czas realizacji zamówienia jest sumą czasu przekazania przesyłki dostawcy i czasu dostawy przesyłki przez dostawcę. Jest to zazwyczaj czas od 3 do 14 dni roboczych. Na wydłużenie czasu realizacji mogą wpłynąć zmiany i poprawki wnoszone przez Zamawiającego, dotyczy to zwłaszcza koloru bądź rodzaju kamieni, dopasowywania rozmiaru itp.