ZWROTY /WYMIANY/ REKLAMACJE

Towary oferowany w sklepie www.artfox.pl jest objęty gwarancją producenta.
Jeśli zakupiony towar okazuje się niezgodny z Państwa oczekiwaniami można dokonać zwrotu bądź wymiany towaru na odpowiedni do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że towar zostanie zwrócony w takim samym stanie w jakim został do Państwa doręczony.

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian, biżuterii która jest w jakikolwiek sposób uszkodzona.

Aby dokonać wymiany/zwrotu należy, po skontaktowaniu się drogą mailową bądź telefoniczną, przesłać towar na adres:

Pracownia Złotnicza Artfox
Katarzyna Brodowska
ul. Dworcowa 19
70-206 Szczecin

Towar do wymiany/ zwrotu Kupujący przesyła na swój koszt. Za wysyłkę towaru z wymiany ponownie nadawaną płaci Kupujący (tj. 10zł). Do przesyłki należy dołączyć dokument zakupu, oraz ewentualną notatkę z informacją jakiej wymiany mamy dokonać. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
W przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia towaru lub Państwa zdaniem zakupiony u nas towar nie spełnia warunków określonych w umowie wówczas można zareklamować produkt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem. Koszt przesłania towaru ponosi Kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności firmy dostarczającej produkt.