1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem www.artfox.pl prowadzony jest przez Katarzynę Brodowską właścicielkę Pracowni Złotniczej Artfox znajdującej się na ul. Dworcowej 19; 70-206 w Szczecinie; NIP 852-238-77-69; REGON 321588329

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zakładając konto i logując się na naszym sklepie lub wysyłając maila na adres: sklep@artfox.pl Klient może również złożyć zamówienie telefoniczne w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 17.00. 
nasze numery telefonów 91 4341 327 ; 668829780 ; 660748875.

Zamówienia są realizowane w dni robocze. Istnieje możliwości odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki: Poczta polska(Paczka24) przedpłata - 15 zł brutto

Koszt wysyłki: Poczta polska(Paczka24) płatność przy odbiorze - 25 zł brutto

Koszt wysyłki: Poczta polska(List polecony priorytetowy) przedpłata - 10 zł brutto

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr konta bankowego:

nr konta: 15 1140 2004 0000 3102 7537 8194 Pracownia Złotnicza Artfox Katarzyna Brodowska

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie.

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

6. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, Sprzedający o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

8. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

9. Koszty przesyłki są pokrywane przez Kupującego.

10. Wysyłka dokonywana jest za pomocą Poczty Polskiej.

11. Czas realizacji zamówienia jest sumą czasu przekazania przesyłki dostawcy i czasu dostawy przesyłki przez dostawcę. Jest to to czas od 3 do 14 dni roboczych

Na wydłużenie czasu realizacji mogą wpłynąć zmiany i poprawki wnoszone przez Zamawiającego, dotyczy to zwłaszcza koloru bądź rodzaju kamieni, dopasowywania rozmiaru itp.

12. ZWROTY /WYMIANY/ REKLAMACJE

Towary oferowany w sklepie www.artfox.pl jest objęty gwarancją producenta.
Jeśli zakupiony towar okazuje się niezgodny z Państwa oczekiwaniami można dokonać zwrotu bądź wymiany towaru na odpowiedni do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, pod warunkiem, że towar zostanie zwrócony w takim samym stanie w jakim został do Państwa doręczony.

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian, biżuterii która jest w jakikolwiek sposób uszkodzona.

Aby dokonać wymiany/zwrotu należy, po skontaktowaniu się drogą mailową bądź telefoniczną, przesłać towar na adres:

Pracownia Złotnicza Artfox
Katarzyna Brodowska
ul. Dworcowa 19
70-206 Szczecin

Towar do wymiany/ zwrotu Kupujący przesyła na swój koszt. Za wysyłkę towaru z wymiany ponownie nadawaną płaci Kupujący (tj. 10zł). Do przesyłki należy dołączyć dokument zakupu, oraz ewentualną notatkę z informacją jakiej wymiany mamy dokonać. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
W przypadku gdy dojdzie do uszkodzenia towaru lub Państwa zdaniem zakupiony u nas towar nie spełnia warunków określonych w umowie wówczas można zareklamować produkt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem. Koszt przesłania towaru ponosi Kupujący. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności firmy dostarczającej produkt.

13. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

14. Korzystanie ze strony internetowej www.artfox.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności.

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).